Försäljning och kontakt

Försäljningsorganisation / Service


Tractives linje med Pentruder håltagningsmaskiner säljs av erfarna och kunniga återförsäljare i respektive land.

 

Sverige

     

 

Försäljning och Service

 

Försäljning och Service

 

Försäljning och Service

Pentruder AB

 

Pentruder AB växel

Tel: 0243 22 11 55


Björn Engström, försäljning

Mobil: 072 25 22 115
E-mail: bjorn.engstrom@pentruder.se

 

Daniel Andersson, service

Tel: 0243 213 544

Mobil: 076 677 5772

E-mail: daniel.andersson@tractive.se


Web: www.pentruder.se


Adress:
Pentruder AB
Gjutargatan 54
78170 Borlänge
Sverige

 

 

 

Harry Eklund AB

 

Harry Eklund, försäljning och support

Tel: 070 566 88 46

E-mail: harry.eklund@telia.com


Adress:
Fornborgsvägen 55
141 33 Huddinge
Sverige

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  SDC AB
 

Ante Larsson, försäljning

Tel: 070 780 61 61

E-mail: ante@sdcab.se

 

Jim Mannström, service

Tel: 070 600 41 48

E-mail: jim@sdcab.se


Adress:
Karusellplan 19
126 31 Hägersten

Sverige

 

         
Försäljning   Service Malmö   Service Göteborg

Levanto Oy

 

Johan Nilsson, försäljning södra Sverige

Tel: 070 3490 054

E-mail: johan.nilsson@levanto.se

 

Janne Nordqvist, försäljning norra Sverige

Tel: 070 731 0635

E-mail: janne.nordqvist@levanto.se


Web: www.levanto.fi/sv/kontakt/personal/sverige

 

Borrmaskinservice i Sverige AB

 

Anders Svensson

Tel: 040 188 910

E-mail: anders@borrmaskinservice.se


Adress:
Krusegatan 50
212 25 Malmö
Sverige

 

 
Ribas maskinservice AB
 
Tony Ribas, Lars Hilpold
Tel: 031 22 13 31, 
 
Adress: 
Aröds Industriväg 17-19
422 43 Hisings Backa
 
 
         
         

Danmark

 

Finland

 

Norge

J. D. Diamantværktøj A/S

Tel: +45 56 65 50 40
Fax: +45 56 65 61 45
E-mail: jd@jd-diamant.dk


Web: www.jd-diamant.dk


Adress:
P.O. Box 101
Köge 4600
Denmark

 

 

 

Terra-Team Oy

Tel: +358 9 849 4030
Fax: +358 9 852 2180
E-mail: jani.ihanainen@terra-team.fi


Web: www.terra-team.fi


Adress:
Juvan teollisuuskatu 18
02920 ESPOO
Finland

 

 

  Akutt Diamantverktøy Maskiner AS

Tel: + 47 23 33 66 66
Fax: +47 23 33 66 67
E-mail: salg@akutt.info
 
 
Address:
Akutt Diamantverktøy Maskiner AS
Stålfjæra 12
0975 Oslo
Norway
 
         
         

Kontakt Tractive AB

Tractive AB
Gjutargatan 54
78170 Borlänge
Sverige

E-mail: info@tractive.se
Tel: +46 (0)243 221155

     

Återförsäljare i övriga länder »

         
         

Kontaktpersoner hos Tractive AB »